Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy Oak Leathercraft

Sklep internetowy Oak Leathercraft

    • Sklepy internetowe
  • 31 sierpień 2020
  • 897

Sklep internetowy stworzony dla warsztatu produkującego ręcznie tworzone produkty skórzane. Naszym zadaniem było stworzenie oryginalnego sklepu internetowego, w odcieniach czerni i bieli. Miał być maksymalnie czytelny oraz prosty w obsłudze. Efekt naszej pracy możecie zobaczyć na zdjęciu obok lub wejść na sklep internetowy za pomocą linku podanego pod tym opisem. 

Sklep internetowy rozpoczyna baner, oczywiście odcieniach czerni i bieli. Wszystkie banery pojawiające się na sklepie internetowym prezentują produkty sprzedawane, w sklepie podczas ich tworzenia. Na kartach produktowych znajdziemy również filmy prezentujące proces tworzenia danych produktów. Zdecydowanie asortyment sklepu internetowego jest wyjątkowy. 

Oprócz sprzedawanych fizycznych produktów. W sklepie internetowym możemy zakupić szablony umożliwiające ich produkcję pasjonatom. Pliki od razu po opłaceniu zamówienia są dostępne w panelu klienta. Użytkownik kupujący szablon ma dostęp do plików o każdej porze dnia, może również ściągnąć je na swój komputer. 

Na sklepie internetowym znajdziemy również kilka modułów produkcji naszego studia. Są to na przykład: DC Products - moduł wyświetlający produkty, w w formie przewijanej karuzeli. Moduł pozwala na określenie jakie produkty w danym miejscu mają być wyświetlane. Mogą to być najnowsze produkty, wybrane przez sprzedawcę, promocyjne lub najczęściej sprzedawane.  

Kolejnym modułem wartym uwagi to nasz moduł DC Newsletter stworzony dla silnika Opencart. Moduł pozwala na budowanie bazy mailingowej bez konieczności rejestrowania się użytkownika. Jest to nie zwykle przydatne narzędzie marketingowe, którego domyślnie w systemie OC nie uraczymy. 

Całość jest wykonana w technologii responsywnej i umożliwia również użytkownikom mobilnym na dokonywanie zamówień. 

W przypadku omawianego sklepu internetowego warto zwrócić uwagę na prezentację zdjęć produktów. Zdjęcia zostały wykonane, w artystycznym stylu dzięki czemu wszystkie są ze sobą stylowo powiązane. Są wykonane, w odpowiedniej jakości oraz ostrości. Świetnie prezentują jakość oraz niepowtarzalny wygląd produktu. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://oakleathercraft.com/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.