Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Poczta Upominkowa - strona główna

Sklep internetowy Poczty Upominkowej

    • Sklepy internetowe
  • 28 sierpień 2020
  • 956

Styl retro, w sieci internetowej jest mocno wykorzystywany. Nie jest jednak prostym zadaniem osiągnąć szatę graficzną, która będzie reprezentować owy styl, ale równocześnie będzie nowoczesna i przyjazna użytkownikowi. Dlatego po retro sięga się mimo wszystko stosunkowo rzadko. My nie boimy się tego stylu, wręcz go uwielbiamy, dlatego, w śród naszych realizacji znajdziecie wiele prac nawiązujących do tego stylu. Przykładami stylu retro w śród naszych realizacji może być niedawno wykonany sklep z zabawkami czy sklep z kartkami upominkowymi. Więcej inspiracji dotyczących stylu retro znajdziecie w jednym z naszych artykułów: Sklepy internetowe w stylu retro.

Główną tonacją kolorystyczną sklepu internetowego są odcienie brązu. Zdjęcia wplecione w szatę graficzną zostały poddane specjalnej obróbce aby cała kompozycja była maksymalnie spójna. Sklep internetowy korzysta z szeregu naszych modułów jak OC Header, służący do personalizacji nagłówków stron internetowych, DC Products wyświetlający produkty w postaci przewijającej się karuzeli. Sklep internetowy stworzony dla Poczty Upominkowej otwiera sporych rozmiarów baner, który prezentuje jego wyjątkowe funkcje. Pierwszą z nich, a zarazem sercem sklepu internetowego jest konfigurator produktu, dzięki któremu możemy stworzyć własny upominek, z zawartością ustaloną przez nas samych. Więcej o samym konfiguratorze Poczty Upominkowej przeczytacie tutaj: Konfigurator Koszy Upominkowych

Kolejną funkcją, której nie spotkacie, w innych e-commerce jest "Przesyłka Extra". To moduł wysyłkowy, który aktywuje się, w określonych adresach, zdefiniowanych przez administratora kodami pocztowymi. Osoba wybierająca "Przesyłkę Extra", ma możliwość wybrania godziny, w których kosz upominkowy zostanie dostarczony do adresata. Administrator ma możliwość dodawania, usuwania kodów pocztowych, oraz możliwość blokowania konkretnych godzin, w poszczególnych dniach kalendarzowych. 

Na stronie znajdziecie też nasz moduł zbierający adresy e-mail dla newslettera. 

Sklep został oparty na systemie Opencart, jest w pełni responsywny, dzięki czemu na urządzeniach mobilnych, również w wygodny sposób można robić zakupy. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://pocztaupominkowa.com.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.