Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z meblami

Sklep internetowy Tani Mebelek

    • Sklepy internetowe
  • 23 maj 2020
  • 1096

Na naszym blogu nie raz pisaliśmy jak ważne są dobrej jakości zdjęcia w sklepie internetowym. Przez pojęcie zdjęcie dobrej jakości rozumiemy takie które ma odpowiednią ostrość oraz naświetlenie ale i jakąś wartość artystyczną. Nie każde zdjęcie z dobrymi parametrami nadaje się na prezentacje na stronie internetowej czy sklepie. Zdjęcia powinny prezentować sprzedawane produkty jak z najlepszej strony na tym polega sprzedaż.

Prezentowany sklep internetowy został wykonany dla producenta mebli "Tani Mebelek" i jest świetnym przykładem jak powinien wyglądać wyposażony w dobrej jakości zdjęcia. Począwszy od baneru po zdjęcia prezentujące kategorie i produkty widać że wszędzie mamy do czynienia z profesjonalnymi zdjęciami które zachęcają do kupna danego produktu. 

Na potrzeby sklepu internetowego zostało stworzone również intro prezentujące logo firmy w sposób animowany.  Sklep został wyposażony w nasze autorskie moduły prezentujące najnowsze, najpopularniejsze produkty. Moduły te cechuje bardzo szerokie spektrum możliwości konfiguracyjnych. Kolejnym modułem stworzonym dla firmy meblarskiej jest ten prezentujący kategorie. 

Kolorystyka sklepu internetowego nawiązuje do logotypu, całość bazuje na odcienia koloru żółtego oraz bieli. Reszta to zdjęcia wysokiej jakości. 

Sklep internetowy jest w pełni responsywny dzięki czemu świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.tanimebelek.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.