Sklep internetowy z meblami

Sklep internetowy Tani Mebelek

    • Sklepy internetowe
  • 23 maj 2020
  • 658

Na naszym blogu nie raz pisaliśmy jak ważne są dobrej jakości zdjęcia w sklepie internetowym. Przez pojęcie zdjęcie dobrej jakości rozumiemy takie które ma odpowiednią ostrość oraz naświetlenie ale i jakąś wartość artystyczną. Nie każde zdjęcie z dobrymi parametrami nadaje się na prezentacje na stronie internetowej czy sklepie. Zdjęcia powinny prezentować sprzedawane produkty jak z najlepszej strony na tym polega sprzedaż.

Prezentowany sklep internetowy został wykonany dla producenta mebli "Tani Mebelek" i jest świetnym przykładem jak powinien wyglądać wyposażony w dobrej jakości zdjęcia. Począwszy od baneru po zdjęcia prezentujące kategorie i produkty widać że wszędzie mamy do czynienia z profesjonalnymi zdjęciami które zachęcają do kupna danego produktu. 

Na potrzeby sklepu internetowego zostało stworzone również intro prezentujące logo firmy w sposób animowany.  Sklep został wyposażony w nasze autorskie moduły prezentujące najnowsze, najpopularniejsze produkty. Moduły te cechuje bardzo szerokie spektrum możliwości konfiguracyjnych. Kolejnym modułem stworzonym dla firmy meblarskiej jest ten prezentujący kategorie. 

Kolorystyka sklepu internetowego nawiązuje do logotypu, całość bazuje na odcienia koloru żółtego oraz bieli. Reszta to zdjęcia wysokiej jakości. 

Sklep internetowy jest w pełni responsywny dzięki czemu świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://www.tanimebelek.pl/