Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z odzieżą Dirty Mind

Sklep internetowy Dirty Mind

    • Sklepy internetowe
  • 23 maj 2020
  • 1103

Ostatnimi czasy w świecie e-commerce panuje trend minimalizacji szaty graficznej, maksymalnego upraszczania wizualnego w zamian za większe skupianie się na prezentacji obrazów produktowych. Cechy te są coraz bardziej popularne w śród sklepów internetowych odzieżowych i w tej pozycji z portfolio prezentujemy własnie taki sklep odzieżowy. Sklep internetowy został stworzony w jasnej tonacji kolorystycznej. Interfejs dla kontrastu stworzony jest kontrastującej kolorystyce - czerni. Filarem szaty graficznej są zdjęcia produktów prezentowanych na modelkach, modelach. Profesjonalnie wykonane zdjęcia wykonane w ciekawych miejscach nadają serwisowi internetowemu odpowiedni charakter.

Sklep internetowy został wykonany w naszej podstawowej wersji. Na stronie głównej znajdziemy nasz autorski moduł służący do tworzenia ściany banerów. Pozwala on na dodawanie za pomocą interfejsu znajdującego się w panelu administracyjnym, zdjęć i oraz tytułów i kierowania użytkownika po kliknięciu w wcześniej zadeklarowane miejsce. 

Sklep internetowy został wyposażony w nasz moduł umożliwiający zbieranie adresów email do newslettera. Moduł posiada szerokie możliwości konfiguracyjne np. ma możliwość dodania tła, efektów parallax.

Sklep Dirty Mind został wykonany w technologii responsywnej. Technologia ta umożliwia oglądanie stron WWW na urządzeniach mobilnych - serwis dopasowuje się do rozmiarów ekranu. Jest to obecnie wymagany zabieg przy produkcji sklepów internetowych oraz stron. Powód jest prosty - w niektórych branżach większość ruchu na stronie WWW pochodzi z urządzeń mobilnych.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://dirtymind.pl/

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.