Sklep internetowy z odzieżą Dirty Mind

Sklep internetowy Dirty Mind

    • Sklepy internetowe
  • 23 maj 2020
  • 668

Ostatnimi czasy w świecie e-commerce panuje trend minimalizacji szaty graficznej, maksymalnego upraszczania wizualnego w zamian za większe skupianie się na prezentacji obrazów produktowych. Cechy te są coraz bardziej popularne w śród sklepów internetowych odzieżowych i w tej pozycji z portfolio prezentujemy własnie taki sklep odzieżowy. Sklep internetowy został stworzony w jasnej tonacji kolorystycznej. Interfejs dla kontrastu stworzony jest kontrastującej kolorystyce - czerni. Filarem szaty graficznej są zdjęcia produktów prezentowanych na modelkach, modelach. Profesjonalnie wykonane zdjęcia wykonane w ciekawych miejscach nadają serwisowi internetowemu odpowiedni charakter.

Sklep internetowy został wykonany w naszej podstawowej wersji. Na stronie głównej znajdziemy nasz autorski moduł służący do tworzenia ściany banerów. Pozwala on na dodawanie za pomocą interfejsu znajdującego się w panelu administracyjnym, zdjęć i oraz tytułów i kierowania użytkownika po kliknięciu w wcześniej zadeklarowane miejsce. 

Sklep internetowy został wyposażony w nasz moduł umożliwiający zbieranie adresów email do newslettera. Moduł posiada szerokie możliwości konfiguracyjne np. ma możliwość dodania tła, efektów parallax.

Sklep Dirty Mind został wykonany w technologii responsywnej. Technologia ta umożliwia oglądanie stron WWW na urządzeniach mobilnych - serwis dopasowuje się do rozmiarów ekranu. Jest to obecnie wymagany zabieg przy produkcji sklepów internetowych oraz stron. Powód jest prosty - w niektórych branżach większość ruchu na stronie WWW pochodzi z urządzeń mobilnych.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://dirtymind.pl/