Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy dla Goliath Off Road

Sklep internetowy z częściami samochodowymi

    • Sklepy internetowe
  • 03 lipiec 2019
  • 1565

Nasza najnowsza realizacja to sklep internetowy, w którym znajdziemy części do samochodów terenowych. E-commerce posiada indywidualną szatę graficzną nawiązującą do branży w  której się obraca oraz kolorystycznie do identyfikacji wizualnej firmy. Tworząc projekt graficzny dla naszego klienta, postawiliśmy na super jakości, duże zdjęcia, których zadaniem jest tworzenie odpowiedniej  offroad'owej atmosfery na sklepie internetowy, Stąd duży baner z wyraźnymi zdjęciami samochodów terenowych, poszarpane brzegi poszczególnych działów serwisu internetowego. Pomocna w tworzeniu ogólnego graficznego wrażenia jest użyta czcionka.

Sklep internetowy posiada wiele autorskich modułów napisanych przez naszą firmę. Znajdziemy tutaj moduł prezentujący kategorie sklepu internetowego na stronie startowej. Moduł jest unikalny, wykonany tylko dla naszego klienta. Niżej znajdziemy charakterystyczny dla naszej firmy moduł DC Opencart Products. Moduł pozwala na prezentowanie produktów w czterech wariantach: najnowsze, najczęściej kupowane, polecane przez sprzedawcę oraz promocyjne. Pozwala na prezentację w formie przewijanej karuzeli oraz siatki z równo ułożonych produktów. 

Na stronie głównej znajdziemy również moduł pozwalający użytkownikom nie zarejestrowanym na zapisanie się do newsletter'a. Domyślnie Opencart takiej modyfikacji nie posiada. Nasze rozszerzenie nie tylko pozwala na dopisanie się do listy ale również tworzy dla tych użytkowników nową grupę do której możemy osobno wysyłać wiadomości mailowe. 

Pod modułem DC Opencart Newsletter znajdziemy nasz flagowy moduł Featured Box.  Moduł pozwala na wyświetlanie w jednej pozycji kilka bloków z treścią, tytułem, zdjęciem oraz przyciskiem. Jego wysokie możliwości konfiguracyjne sprawiają że często można go spotkać w naszych projektach.

Jednak żaden opis nie odda tego jak działa i wygląda sklep na żywo, dlatego zachęcam do odwiedzin online. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://goliathoffroad.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.