Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z bronią

Sklep internetowy z Bronią

    • Sklepy internetowe
  • 03 lipiec 2019
  • 1616

Jest to moja ulubiona realizacja Design Cart. Jej oryginalność nie wynika jedynie z odjazdowej szaty graficznej. Pod maską znajdziemy bowiem jeszcze więcej indywidualizmu. Prezentuję Państwu sklep internetowy z bronią stworzony dla firmy Warrior Project. Od czego by tu zacząć? Myślę że od tego co widać na pierwszy rzut oka. Szata graficzna sklepu internetowego została wykonana w ciemniejszej, klimatowej kolorystyce. Kolorem specjalnym, kontrastowym jest pomarańcz, kolorem wodzącym grafit. Serwis internetowy reprezentują wysokiej jakości grafiki, sporządzone w naszym studio i wplecione w szatę graficzną. Wszystkie są wykonane w podobne tonacji kolorystycznej i w tej samej charakteryzacji artystycznej, mającej na celu stworzyć odpowiedni klimat na stronie internetowej, nawiązujący do  tajemniczości, profesjonalnych formacji wojskowych. Bo taki to własnie sklep internetowy, gdzie pozyskamy każdą broń, nawet tą używaną przez zawodowców. Ale dość o samej szacie graficznej. Na stronie startowej występuje szereg modułów, które zostały zaprogramowane tylko dla tego sklepu internetowego.

Znajdziemy tutaj moduł pokazu slajdów, prezentujących wybrane produkty. Moduł automatycznie pobiera dane produktowe jak cena czy nazwa. Dalej znajdziemy moduł prezentujący najnowsze produkty w sklepie internetowym. Prezentacja odbywa się w przewijanej karuzeli. Sklep internetowy dysponuje ciekawie graficznie zaprezentowanym modułem dotyczącym statystyk sklepu internetowego oraz modułem prezentującym nowości na blogu. Sklep internetowy Warrior Project został oparty na silniku X-cms 3. Znajdziemy w nim takie ciekawe opcje jak lista życzeń, możliwość zapisania koszyka, system opcji kompatybilnych. 

Sklep jest niezwykłym tworem internetowym, który warto zobaczyć na żywo online. 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://store.warriorproject.pl