Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep z zabawkami - strona główna

Sklep internetowy z zabawkami

    • Sklepy internetowe
  • 11 kwiecień 2019
  • 1612

Jest to bardzo nietypowa realizacja. Nie tylko pod względem wyglądu ale i pod względem sprzedawanych wyrobów Moon Picnic w swej ofercie posiada zabawki z drewna i to naprawdę ogromny wybór. Zabawki są w 100% naturalne i ekologiczne. W ofercie sklepu internetowego nawet dorośli znajdą wiele egzemplarzy ozdobnych do domu. Sklep został wykonany w czystej przejrzystej formie. Jak obecnie większość sklepów internetowych tworzonych przez naszą firmę i Moon Picnic główny nacisk kładzie na jakość zdjęć. Zdjęcia na sklepie internetowym to swoista kompozycja tła, zamieszczonych produktów. Całość ma być jednak spójna i tworzyć jednolity artystyczny kolaż zdjęć produktowych.

Karty kategorii oraz karty produktów również nie odstają od minimalistycznej koncepcji. Produkty są równo poukładane zdjęcia produktów dalej tworzą spójność w obrębie całej witryny dominuje biel i odcienie pasteli. Na karcie kategorii zastosowaliśmy ciekawy efekt, często pojawiający się na sklepach internetowych wykonanych przez Design Cart. Chodzi o wyświetlenie drugiego zdjęcia po najechaniu kursorem na obraz produktu. 

Na karcie produktu również znajdziecie nasze ulubione elementy, ulubione bo najlepsze. Na karcie produktu użyliśmy galerii z zoom'em. Jest to chyba najwygodniejszy sposób obejrzenia szczegółów produktu. Galeria też posiada funkcję lightbox. 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://moonpicnic.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.