Sklep z zabawkami - strona główna

Sklep internetowy z zabawkami

    • Sklepy internetowe
  • 11 kwiecień 2019
  • 1284

Jest to bardzo nietypowa realizacja. Nie tylko pod względem wyglądu ale i pod względem sprzedawanych wyrobów Moon Picnic w swej ofercie posiada zabawki z drewna i to naprawdę ogromny wybór. Zabawki są w 100% naturalne i ekologiczne. W ofercie sklepu internetowego nawet dorośli znajdą wiele egzemplarzy ozdobnych do domu. Sklep został wykonany w czystej przejrzystej formie. Jak obecnie większość sklepów internetowych tworzonych przez naszą firmę i Moon Picnic główny nacisk kładzie na jakość zdjęć. Zdjęcia na sklepie internetowym to swoista kompozycja tła, zamieszczonych produktów. Całość ma być jednak spójna i tworzyć jednolity artystyczny kolaż zdjęć produktowych.

Karty kategorii oraz karty produktów również nie odstają od minimalistycznej koncepcji. Produkty są równo poukładane zdjęcia produktów dalej tworzą spójność w obrębie całej witryny dominuje biel i odcienie pasteli. Na karcie kategorii zastosowaliśmy ciekawy efekt, często pojawiający się na sklepach internetowych wykonanych przez Design Cart. Chodzi o wyświetlenie drugiego zdjęcia po najechaniu kursorem na obraz produktu. 

Na karcie produktu również znajdziecie nasze ulubione elementy, ulubione bo najlepsze. Na karcie produktu użyliśmy galerii z zoom'em. Jest to chyba najwygodniejszy sposób obejrzenia szczegółów produktu. Galeria też posiada funkcję lightbox. 

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://moonpicnic.com