Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Strana startowa sklepu internetowego Mareks Autoczęści
Strana kategorii sklepu internetowego Mareks Autoczęści
Karta produktu sklepu internetowego Mareks Autoczęści

Sklep z częściami do samochodów

    • Sklepy internetowe
  • 03 grudzień 2018
  • 1799

Interesujący sklep internetowy stworzony dla firmy z Słubic handlującej częściami do samochodów. To pierwsza w naszym portfolio realizacja sklepu internetowego z branży motoryzacyjnej. Przeważającą kolorystyką na sklepie internetowym stanowią czerń, biel oraz kolor żółty, który jest również kolorem firmowym. Całość wykonana została przy wykorzystaniu technologii responsywnej oraz najnowszych standardów sieciowych technologii. Sklep został zaprojektowany tak by był jak najbardziej czytelny, a przy tym estetyczny. Sklep posiada też ciekawe funkcje. Na stronie kategorii zamieszczony jest mechanizm filtrowania wyników produktowych według wybranych przez użytkownika opcji. Zamiast baneru w górnej części sklepu internetowego została zainstalowana wyszukiwarka produktów z auto podpowiedzią. Pow wpisaniu określonej liczby znaków, wyszukiwarka sama podsuwa do wyboru produkty ze zdjęciem, nazwą oraz ceną.

Oprócz ciekawych funkcji dostępnych w samym systemie e-commerce, na stronie zostały zainstalowane naszej produkcji moduły, które znaczącą wpływają na jakość prezentacji produktów oraz na samą funkcjonalność sklepu internetowego. Moduł Design Cart Product pozwala na wyświetlanie najnowszych produktów, produktów objętych promocją, tych najczęściej kupowanych oraz produktów wybranych przez administratora sklepu. Moduł pozwala na wyświetlanie produktów w siatce oraz na utworzenie karuzeli przewijające odpowiednie produkty. Moduł Design Cart Newsletter pozwala na zbieranie adresów e-mail od użytkowników odwiedzających sklep internetowy. Domyślnie Opencart pozwala na ten zabieg dopiero przy rejestracji użytkownika. Dzięki modułowi rejestracja nie nie jest wymagana, a użytkownicy mogą zapisać się do biuletynu już na stronie głównej. Moduł jest połączony z systemowym komponentem do wysyłania maili. Tam z listy wystarczy wybrać grupę DC Newsletter i jesteśmy wstanie wysłać wiadomości mailowe do wszystkich użytkowników, którzy zapisali się do Newslettera poprzez moduł. Moduł Design Cart Featuredbox pozwala na estetyczną prezentację ważnych informacji. Moduł tworzy bloki występujące obok siebie w liczbie od jednego do czterech. W każdym z bloków możemy dodać treść zdjęcie oraz przycisk kierujący do dowolnego miejsca. Moduł wspiera wielojęzyczność.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: https://mareks-slubice.pl

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.