Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy retro
Sklep internetowy retro
Sklep internetowy retro
Sklep internetowy retro

Sklep internetowy retro

    • Sklepy internetowe
  • 29 wrzesień 2016
  • 1753

Wyjątkowy sklep internetowy stworzony w stylu retro dla znanego silnika sklepowego online. Na potrzeby sklepu została stworzona rozbudowana szata graficzna która pozwoliła zmienić domyślny wygląd modułów w każdym calu. Zostały przygotowane specjalne grafiki, które tworzyłyby jedną całość z prezentowanymi produktami. Do szaty graficznej zostały dodane nowe czcionki stylizowane na podobny styl retro. Całość miała być bardzo spójna, a zarazem staroświecka. Jak wyszło można zobaczyć klikając łącze po prawej stronie.

Serwis posiada wszystkie funkcjonalności charakterystyczne dla sklepu internetowego. Moduł wyświetlający najnowsze produkty zlokalizowany jest na stronie startowej. Na każdej karcie szczegółowych informacji znajdziemy moduł wyświetlający produkty podobne. Każda kategoria zaopatrzona jest w moduł z banerem, który pozwala na szybkie wstawianie głównych zdjęć. Moduły nagłówka z kolei są wykonane w stylu skalowanego nagłówka. Po przewinięciu w dół, zmniejsza swoją wielkość dzięki czemu menu jest dalej widoczne, lecz mniej zasłaniane przez nawigację i wyższe partie góry strony.

Oprócz typowych funckji sklepowych, realizacja posiada blog, który w dzisiejszych czasach pełni coraz ważniejszą rolę w sklepach internetowych oraz wyszukiwarkach internetowych.

Oczywiście sklep internetowy jest w pełni responsywny, jest wsparty również silnikiem sklepowym o bogatej funkcjonalności dostepnej dla administratora serwisu. Jeżeli poszukujesz inspiracji dla swojego sklepu internetowego w stylu retro, zdecydowanie powienieneś obejżeć właśnie ten.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: telegramme.co.uk

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.