Sklep internetowy retro
Sklep internetowy retro
Sklep internetowy retro
Sklep internetowy retro

Sklep internetowy retro

    • Sklepy internetowe
  • 29 wrzesień 2016
  • 1234

Wyjątkowy sklep internetowy stworzony w stylu retro dla znanego silnika sklepowego online. Na potrzeby sklepu została stworzona rozbudowana szata graficzna która pozwoliła zmienić domyślny wygląd modułów w każdym calu. Zostały przygotowane specjalne grafiki, które tworzyłyby jedną całość z prezentowanymi produktami. Do szaty graficznej zostały dodane nowe czcionki stylizowane na podobny styl retro. Całość miała być bardzo spójna, a zarazem staroświecka. Jak wyszło można zobaczyć klikając łącze po prawej stronie.

Serwis posiada wszystkie funkcjonalności charakterystyczne dla sklepu internetowego. Moduł wyświetlający najnowsze produkty zlokalizowany jest na stronie startowej. Na każdej karcie szczegółowych informacji znajdziemy moduł wyświetlający produkty podobne. Każda kategoria zaopatrzona jest w moduł z banerem, który pozwala na szybkie wstawianie głównych zdjęć. Moduły nagłówka z kolei są wykonane w stylu skalowanego nagłówka. Po przewinięciu w dół, zmniejsza swoją wielkość dzięki czemu menu jest dalej widoczne, lecz mniej zasłaniane przez nawigację i wyższe partie góry strony.

Oprócz typowych funckji sklepowych, realizacja posiada blog, który w dzisiejszych czasach pełni coraz ważniejszą rolę w sklepach internetowych oraz wyszukiwarkach internetowych.

Oczywiście sklep internetowy jest w pełni responsywny, jest wsparty również silnikiem sklepowym o bogatej funkcjonalności dostepnej dla administratora serwisu. Jeżeli poszukujesz inspiracji dla swojego sklepu internetowego w stylu retro, zdecydowanie powienieneś obejżeć właśnie ten.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: telegramme.co.uk