Sklep internetowy z biżuterią
Sklep internetowy z biżuterią
Sklep internetowy z biżuterią

Sklep internetowy z biżuterią

    • Sklepy internetowe
  • 21 styczeń 2018
  • 1777

Jeżeli zastanawiałeś się jak powinien wyglądać sklep internetowy z biżuterią, to być może nasza ostatnia realizacji Cię zainspiruje. Biżuteria wiąże się z wzniosłymi chwilami naszego życia serwis nie powinien być więc wykonany w ciemnej kolorystyce. Powinien z pewnością nawiązywać do luksusy, bo biżuteria własnie tak się kojarzy.

Zapraszam do obejrzenia naszego nowego projektu, którym jest sklep internetowy z biżuterią. Sklep internetowy został stworzony na zamówienie producenta biżuterii M Jopek. Serwis jest wykonany w bardzo czystej, przejrzystej formie. Elegancka czcionka, obrazy tworzą niepowtarzalny wzniosły charakter branży. Sklep internetowy został oparty na systemie Opencart. Pozwala on na bardzo prostą obsługę przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności. Opencart jest obecnie najszybszą platformą dla sklepów internetowych, swoimi możliwościami konkuruje z takimi systemami jak Prestashop czy Magento.

Na potrzeby sklepu M Jopek zostały przygotowane specjalne moduły prezentujące najnowsze produkty oraz polecane wzory. Prezentacja produktów w tych modułach jest zamknięta w interaktywnej karuzeli.

Karta produktu została wyposażona w wyjątkową galerię, która umożliwiam zbliżenie produktu, pozwalając tym samym dojrzeć klientowi najdrobniejsze szczegóły oglądanego produktu. Sklep warto obejrzeć na żywo.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: http://www.mjopek.pl