Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z obuwiem
Sklep online z obuwiem
sklep internetowy z butami

Sklep internetowy obuwniczy

    • Sklepy internetowe
  • 06 kwiecień 2017
  • 2159

Prezentowana realizacja jest dobrym przykładem sklepu internetowego o minimalistycznym wyglądzie. Jest też dowodem na to, że zdjęcia mogą z powodzeniem tworzyć charakter sklepowi internetowemu. Głównym kolorem użytym w zrealizowanym projekcie to biel. Czerń stanowią jedynie treści, tak by były dobrze widoczne. Reszta to zdjęcia prezentujące produkty używane w praktyce oraz te bezpośrednio z półki sklepowej. Zdjęcia zostały wykonane w profesjonalnej sesji fotograficznej, aby były w jak najwyższej jakości. Przy zakładaniu sklepu internetowego jest to priorytet.

Baner sklepu internetowego został wykonany jako kolaż zdjęć promujących poszczególne produkty, zdjęcia zawierają element ludzki, który znacznie ożywia serwis internetowy. Zdjęcia te z baneru oraz te z dalszych części serwisu są w podobnej, jasnej tonacji kolorystycznej. Nie jest to zabieg przypadkowy lecz celowy wpływ na spójność wszystkich elementów w obrębie serwisu. 

Każdy z produktów zawiera zdjęcie starannie obrobione, wycięte z tła, a następnie umieszczone na białym, daje to najwyższy poziom estetyki oraz przejrzystość. Buty w większości posiadają ciemniejszy kolor, dzięki czemu tworzą świetny kontrast z szatą graficzną strony. Są znacznie lepiej widoczne. 

Każda kategoria produktów zawiera w lewej kolumnie, narzędzia filtracyjne, które pozwalają na zawężenie listy produktów, do tych najodpowiedniejszych. Na liście filtrów znajdziemy takie parametry jak: rozmiar buta, rodzaj obuwia, styl, technologię wykonania, materiał, cenę oraz inne.

Karta produktu została wykonana o funkcjonalności podobnej do większości sklepów. Zastosowaliśmy sprawdzone rozwiązania, lecz zaprezentowaliśmy je w nieco innej formie graficznej. Wszystko jest jak najbardziej proste tak aby uwagę klienta zwrócić na kontrastujące produkty w sklepie internetowym. Na karcie produktów pierwsze miejsce zajmuje nazwa produktu oraz jego prezentacja za pomocą zdjęć. Opisy, komentarze w tym przypadku mają drugorzędne znaczenie.

 

Serwis warto obejrzeć online.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: www.clarks.co.uk

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.