Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

rowerowy sklep internetowy
sklep internetowy z rowerami
sklep z akcesoriami rowerowymi
sklep sportowy
profesjonalny sklep internetowy z rowerami

Sklep internetowy z rowerami

    • Sklepy internetowe
  • 29 marzec 2017
  • 1929

Funkcjonalny sklep internetowy wykonany dla sklepu stacjonarnego zajmującego się sprzedażą rowerów, odzieży sportowej z mocnym akcentem na biegaczy, lub fanów dalekich wypraw. Sklep internetowy powstał na platformie Opencart. Serwis cechuje się bogatą ilością wszelakich akcesoriów, produktów, bogatymi opisami sprzedawanych wyrobów. Strony główne poszczególnych działów składają się z banerów promocyjnych podlegających wymianie przez prowadzącego e-commerce. W kategorii zawierającej sprzęt narciarski znajdziemy promocyjne produkty, te najczęściej kupowane. 

Prezentowany sklep internetowy jest przykładem serwisu e-commerce, w którym położono główny nacisk na prostotę prezentacji asortymentu sklepu. Mamy tutaj podział na cztery główne kategorie, które umożliwiają największym grupą odbiorców, już na samy początku trafić tam gdzie chcieliby się znaleźć. Następnie serwis WWW prezentuje kolejne możliwe kategorie. Listy produktów są możliwie jak najbardziej uproszczone tak, aby klient od razu widział jak największą ilość produktów, a te prezentowane są tak aby były jak najbardziej widoczne.

Karta produktu posiada tradycyjne zakładki składające się z zakładki zawierającej opis produktu, szczegóły, specyfikacja oraz komentarze, które jednocześnie usprawniają sprzedaż uwiarygodniając te sprawdzone akcesoria przez klientów sklepu. Najważniejszym elementem karty produktów jest galeria, w której oczywiście nie ma żądnych limitów co do ilości wprowadzanych zdjęć.

Sklep jest w pełni reponsywny, dzięki czemu świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: www.bike-discount.de

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.