Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z obuwiem
Sklep internetowy z obuwiem
Sklep internetowy z obuwiem

Sklep internetowy z obuwiem

    • Sklepy internetowe
  • 30 wrzesień 2016
  • 2431

Głównym założeniem było zwiększenie sprzedaż, sklepie lokalnym. Naturalną drogą zwiększania sprzedaży w dzisiejszych czasach jest handel online. Stworzyliśmy więc schludny, elegancki sklep internetowy, prezentujący cały asortyment sprzedawców. Wyłożenie produktów na internetowe półki sklepowe okazało się strzałem w dziesiątkę. Sklep otrzymał rozbudowaną stronę startową składającą się z banerów oraz modułów przewijających produkty lub je prezentujący w formie siatki. Prosta minimalistyczna szata graficzna znacznie wpłynęła na szybkość ładowania się serwisu oraz na zwiększenie czytelności treści zawartych na sklepie online. 

Sklep jest w pełni responsywny. Na urządzeniach mobilnych nie co zmienia swoją strukturę ułatwiając użytkownikom mobilnym jego przeglądanie. Dla budowania zaufania, sklep został dodany do popularnego niemieckiego wykazu zaufanych sklepów -  Trusted Shops, oraz został wyposażony w certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Informacje

  • Odwiedź sklep online: bartu.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.