Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

Sklep internetowy z odzieżą
Sklep internetowy z odzieżą
Sklep internetowy z odzieżą

Sklep internetowy z odzieżą

    • Sklepy internetowe
  • 30 wrzesień 2016
  • 1974

Sklep internetowy stworzony dla firmy sprzedającej oryginalną odzież damską oraz męską. Główny nacisk przy produkcji byłm położony na czytelność przestrzeń i minimalizm. Sklep jest również w pełni responsywny i świetnie wygląda na urządzeniach mobilnych. Główną tonacją kolorystyczna jest biel, dalej odrobina różu i czerni. Projekt przeznaczony na rynek niemiecki. Strona startowa sklepu złożona jest z profesjonalnych zdjęć prezentujących produkty na żywym organiźmie. Zabieg ma na celu ukazanie oryginalności oraz możliwością łaczenia produktów. 

Banery reprezentują nowości produktowe, kategorie oraz wydarzenia z życia firmy.

Sklep posiada system zarządzania treścią oraz moduł newslettera, dzięki któremu administrator sklepu ma stały kontak z klientem, a klient jest nabierząco informowany o nowościach produktowych oraz promocjach. 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: codello.de

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.