Witamy w naszym portfolio sklepów internetowych. Zobacz nasze wybrane realizacje. Sprawdź jakość sklepów internetowych, które tworzymy oraz umiejętności naszego zespołu. Każdy ze sklepów internetowych zawiera obszerny opis technologii użytej do jego produkcji, celów oraz inspiracji. 

sklep internetowy z okularami
sklep internetowy z okularami
sklep internetowy z okularami

Sklep internetowy sportowy

    • Sklepy internetowe
  • 29 wrzesień 2016
  • 2051

Sklep internetowy wykonany dla firmy zajmującej się sprzedażą akcesoriów, odzieży sportowej. Sklep nastawiony jest głównie na sprzedaż okularów przeciwsłonecznych. Sklep został wykonany w jasnej tonacji kolorystycznej. Głównie bieli połączonej z pomarańczem czy jednym słowem w tonacji letniej, kojarzonej ze słońcem i potrzeba ochrony oczu. Sklep został wyposażony w szereg pomocnych modułów dopełniających funkcje systemu e-commerce. Przykładowym modułem wspierającym sklep jest baner przewijający obrazy, z możliwością pełnej edycji poszczególnych slajdów. Na stronie startowej można spotkać moduł wyświetlający produkty nowo dodane oraz te w promocji. Moduły są dedykowane. Produkty na liście w kategorii zawierają dodatkowe oznaczenia o opcjach kolorystycznych danego produktu.

 

Informacje

  • Odwiedź sklep online: sportrx.com

Inspirujące sklepy internetowe

Nasze portfolio to nie tylko baza realizacja Design Cart. Nasze portfolio to baza świetnie wyglądających sklepów internetowych, Znajdziesz tutaj sklepy internetowe z odzieżą, sklepy internetowe sportowe. Znajdziesz tutaj wiele inspirujących realizacji, które być może pomogą Ci w określeniu własnego pomysłu na sklep internetowy. Wszystkie sklepy internetowe, które znalazły się na tej stronie są wynikiem owocnej pracy z naszymi klientami. 

Jakiego sklepu internetowego potrzebujesz?

Przeglądając nasze realizacje możesz określić jakiego Ty sklepu internetowego potrzebujesz. Sprawdź, które elementy Ci się podobają. Każdy sklep internetowy zamieszczony w naszym portfolio ma swój specyficzny układ, charakter, a nawet funkcjonalność. Przeglądając każdy sklep internetowy możesz się zainspirować lub znaleźć funkcję która jest dla Ciebie przydatna, a nie wiedziałeś nawet że takie rozwiązanie istnieje.

Sklepy internetowe Design Cart

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe są wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami webowymi. Wszystkie sklepy internetowe projektowane i tworzone w naszym studio są responsywne, a procesy składania zamówienia i zarządzania nimi są wysoko zautomatyzowane. Sklepy internetowe najczęściej opieramy na systemie Opencart lub Magento, to obecnie najlepsze systemy e-commerce na rynku nastawione na profesjonalną sprzedaż oraz rozwój.